رویدادها

1394/03/25

تعدیل 119 نماینده و شرکت طرف قرارداد با ویستا بست

شرکت ویستا بست همکاری خود را با 119 شرکت تولید کننده در و پنجره‌های یوپی‌وی‎سی در خرداد ماه امسال قطع کرد.

شرکت ویستا بست همکاری خود را با 119 شرکت تولید کننده در و پنجره‌های یوپی‌وی‎سی در خرداد ماه امسال قطع کرد.
قبول نشدن شرکت‌های یاد شده در آزمون ساخت و نصب استاندارد و کیفیت در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی ویستا بست باعث شد تا این برند خوش نام و جهانی تولید پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی قرارداد همکاری با حدود 35 درصد از نمایندگان خود را دیگر تمدید نکند.
رئیس هیئت مدیره ویستا بست پس از پایان نشست چند ساعته کمیته تخصصی طرح تعدیل نمایندگان اعلام کرد:
در راستای اجرای طرح تعدیل نمایندگان بر مبنای تولید و نصب با کیفیت و استاندارد در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی، 119 نماینده همکار از 341 نماینده ویستا بست نتوانستند استانداردهای فنی و تخصصی این شرکت را به دست آورند و به همین دلیل از فهرست نمایندگان ویستا بست خارج شدند.
اقدامیان، رئیس هیئت مدیره شرکت با اعلام این خبر اظهار داشت: اجرای مرحله اول تعدیل نمایندگان، بر اساس تعهد حرفه‌ای ویستا بست مبنی بر رعایت حداکثر کیفیت و استاندارد در زمینه تولید و نصب در و پنجره یوپی‌وی‌سی انجام گرفته است. وی تاکید کرد: بدیهی است که ویستا بست در آینده هم سیاست تعدیل را در خصوص نمایندگان و شرکت‌های طرف قرارداد در صورت عدم رعایت الزامات فنی و حرفه‌ای ساخت و نصب در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی اعمال خواهد کرد.
اقدامیان با اشاره به برگزاری نشست‌های تخصصی با 7 نماینده مطرح خود در سراسر کشور، زمان آعاز طرح تعدیل را دی ماه 1393 اعلام و تصریح کرد: استانداردهای تدوین شده ویستا بست در گردهمایی‌های متعدد با حضور تمامی نمایندگان ویستا بست به تصویب رسید و با هدف ایجاد رقابت سالم‌تر و نشان دادن اراده واقعی و عملی ویستا بست در صنعت در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی، کار تعدیل نمایندگان کلید خورد.
رئیس هئیت مدیره که اخیرا با راه‌اندازی سامانه "الو پنجره"، افزایش آگاهی مردم نسبت به استانداردهای در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی در سطح ملی را آغاز کرده است، گفت: آنچه برای ما اهمیت دارد، احترام به همه شهروندانی است که انتظارشان از صنعت در و پنجره یوپی‌وی‌سی، برخورداری از کیفیت و استاندارد است و مصمم هستیم تا فصل نوینی از رعایت استانداردها را با هدف نجات این صنعت از تولید و نصب‌های غیر استاندارد رقم بزنیم.
اقدامیان با اشاره به رصد و نظارت دائمی فعالیت نمایندگان ویستا بست در ابعاد مختلف فنی تولید و نصب اظهار کرد: واقعیت این است که در مسیر حفظ و ارتقای کیفیت کم نبودند تولیدکنندگانی که در تلاطم‌های شدید بازار از سیاست تولید استاندارد و قیمت واقعی فروش تخطی نکردند و متحمل سختی توام با زیان شدند. از این رو ویستا بست سیاست حمایتی و تسهیلاتی خود را در راستای تشویق نمایندگانی که کیفیت را به هر قیمتی حفظ کرده‌اند، ادامه خواهد داد.
این عضو انجمن تولیدکنندگان پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران، با اعلام راه‌اندازی سامانه ویژه "الو پنجره" توسط شرکت ویستا بست تاکید کرد: مردم می‌توانند از طریق تلفن 23002400 و یا با مراجعه به سایت www.23002400.ir درباره پنجره‌های یوپی‌وی‌سی استاندارد، اطلاعات لازم را کسب کنند و همچنین اگر سوال دیگری داشتند با ضبط صدای خود پاسخ آن را در اسرع وقت دریافت نمایند.
اقدامیان خاطر نشان کرد: این سامانه برای افزایش آگاهی مردم نسبت به پنجره یوپی‌وی‌سی راه‌اندازی شده است و شامل اطلاعاتی از قبیل کیفیت و مزایای پنجره یوپی‌وی‌سی استاندارد، خرید پنجره، نکات مهم در زمان خرید و سفارش پنجره، تعویض پنجره‌های قدیمی و نصب و نگهداری آن است.